Druk cyfrowy

Druk cyfrowy

Druk cyfrowy to pełnokolorowy i czarnobiały druk o najwyższej jakości produktu finalnego. Stosunkowo nisko koszt pozwala na realizację niedużych, pojedynczych zamówień.

Jego wyjątkowe zalety to:

 • małe nakłady, nawet 1 sztuka,
 • nowoczesna technologia porównywalna z drukiem offsetowym,
 • najwyższa jakość druku,
 • zachowanie idealnych parametrów druku przy kolejnych, powtórzonych zamówieniach,
 • możliwość druku na różnych podłożach: papierze kredowym, papierze samoprzylepnym czy folii,
 • możliwość indywidualizacji druku, wydruków seryjnych czy personalizacji bez generowania dodatkowych kosztów,
 • błyskawiczny czas realizacji zlecenia.

Druk cyfrowy jest idealny dla Klientów z mniejszymi zamówieniami (małe i średnie nakłady), dla których liczy się szybki czas realizacji zlecenia oraz korzystna cena.

Druk offsetowy

Offset jest to technika tzw. druku płaskiego. Jest to obecnie jedna z najbardziej rozpowszechnionych metod druku na świecie. Charakteryzuje się wysoką jakością prac, wykonywanych na papierach o różnych gramaturach i sztywności.

Jego wyjątkowe zalety to:

 • możliwość druku prostych, nieskomplikowanych prac, aż po bardzo wymagające,
 • druk na różnorodnych papierach, kartonach, w różnych formatach, aż po druki wielkoformatowe,
 • wyjątkowa szybkość druku - druk dużych nakładów w krótkim czasie,
 • możliwość wykorzystania dodatkowych kolorów z gamy Pantone, złoceń i srebrzeń.

Druk offsetowy jest idealny dla Klientów, którzy planują duże zamówienia (wysokie nakłady), którzy cenią szybkość realizacji zlecenia oraz dodatkowe, niestandardowe elementy w druku.

LED UV - technologia przyszłości

Technologia LED UV oferuje natychmiastowe utrwalanie drukowanych prac. Umożliwia druk zarówno na podłożach wsiąkliwych, jak i niewsiąkliwych, pozwalając na znaczne zwiększenie zakresu portfolio oferowanych produktów. Utrwalanie w technologii LED ma znaczącą przewagę nad klasycznym suszeniem UV bądź też ECO UV - ze względu na ochronę środowiska. Oszczędza ogromną ilość energii i nie generuje szkodliwego ozonu. Nie generuje także gorąca, co jest szczególną zaletą w przypadku drukowania na podłożach termowrażliwych.

Druk offsetowy
Introligatornia i konfekcjonowanie

Introligatornia i konfekcjonowanie

W pełni wyposażona introligatornia pozwala na wykonanie prac poza dotychczas przyjętym standardem. Introligatornia specjalizuje się w oprawach albumów, notesów i książek, w oprawy miękkie, twarde, rolowane, spiralne. Park maszynowy pozwala na realizację zleceń typu: klejenie, tłoczenie, foliowanie, zszywanie, falcowanie czy bigowanie i wybiórcze lakierowanie.

Prace introligatorskie są idealne dla Klientów, którzy pragną nadać swojemu produktowi odpowiednią oprawę.

Konfekcjonowanie

Ostatnim etapem prac nad produktem jest konfekcjonowanie. Pod tym pojęciem znajduje się wiele czynności, które wpływają na ostateczny wygląd produktu przygotowywanego do transportu. Specjalne maszyny pakujące pozwalają na foliowanie zgrzewanie, etykietowanie czy znakowanie.

Konfekcjonowanie jest idealne dla Klientów, którzy potrzebują swoje produkty posortować, oznakować, czy w specjalny sposób zapakować.

Konfekcjonowanie