mos luczak home medium
Poszukujemy pracowników drukarni na stanowisku:

OPERATORA FALCERKI/ZŁAMYWARKI

Wymagania:
   » Wcześniejsze doświadczenie przy obsłudze maszyny falcującej
   » Dokładność i precyzja pracy
   » Umiejętność myślenia przestrzennego
   » Gotowość podjęcia pracy w systemie zmianowym

Opis stanowiska:
   » Obsługa maszyn falcujących mało- i wielkoformatowych
   » Falcowanie zgodnie z przyjętymi parametrami
   » Dbanie o stan techniczny powierzonych maszyn
   » Optymalizacja procesu produkcji

Oferujemy:
   » Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
   » Pracę w firmie o długoletnim stażu w branży poligraficznej
   » Atrakcyjne wynagrodzenie wzrastające w zależności od umiejętności kandydata
   » Dodatki do wynagrodzenia podstawowego

POMOC INTROLIGATORA

POMOC DRUKARZA

Wymagania:
   » Doświadczenie na danym stanowisku
   » Umiejętność pracy w zespole
   » Sumienność w pracy
   » Dyspozycyjność

Oferujemy:
   » Zatrudnienie na pełen etat
   » Szansę rozwoju zawodowego
   » Dobrą atmosferę w pracy
   » Pracę w młodym, zgranym zespole

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)