mos luczak home medium

Wiedza, doświadczenie, perfekcjonizm oraz bogato wyposażony park maszynowy pozwalają nam zaoferować Państwu druk na najwyższym poziomie.
Drukujemy na maszynach arkuszowych Heidelberg 74. Wybraliśmy takie maszyny, gdyż są synonimem elastyczności, produktywności i jakości oraz niezawodności. Maszyny spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa, znak GS, CE oraz normy ISO 3664 w zakresie  systemu pomiaru i korekcji barwy.

Sześciokolorowa konfiguracja maszyny z lakierem oraz wydłużonym wykładaniem to jedna z maszyn, która spełnia wszelkie oczekiwania wymagane od druku. Zabezpieczanie druku lakierem dyspersyjnym umożliwia szybką obróbkę, dodaje szlachetności oraz zabezpiecza przed czynnikami zewnętrznymi. Maszyna drukuje w formacie 530x740 z powierzchnią zadruku 510x740.
Wprowadzona od niedawna technika  uszlachetniania Drip Off zwiększyła nasze możliwości drukowe.
Dzięki technice Drip Off możemy zadrukować arkusz farbami i jednocześnie uszlachetnić dwoma lakierami, co daje efekt zbliżony do lakieru UV z wybraniem. Oczekiwany efekt możemy uzyskać dzięki odpowiedniemu przygotowaniu materiału do druku.
Dysponujemy również nową maszyną Heidelberg 74 P H, która ma możliwości druku dwustronnego w jednym przebiegu w konfiguracji 2+2 lub 4+0
Maksymalny zadruk 510x740, materiał zadrukowywany od 0,03-0,6mm.
    
Ponadto dysponujemy dwukolorową maszyną Polly 266, która drukuje książki, listowniki, akcydensy.
Bardzo ważnym czynnikiem druku jest obsługa. Większość drukarzy pracuje z nami od początku swojej edukacji. Zdobywali wiedzę i podnosili kwalifikacje na szkoleniach zagranicznych organizowanych przez dostawców maszyn. Od wielu lat drukarnia zajmuję się obsługą klientów wydawnictw artystycznych, gdzie wymagania oraz predyspozycje drukarzy w tym zakresie pozwalają sprostać tzw. ''trudnym drukom''