Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą firmę, która jest doskonałym partnerem na rynku poligraficznym.
Mowa o Zakładzie Poligraficznym Moś i Łuczak. Nasza firma istnieje na rynku od 01.03.1992 roku. Założycielami są Grzegorz Łuczak i Ryszard Moś. Zakład w krótkim czasie wypracował sobie dobrą opinię wśród Klientów co zaowocowało rosnącą liczbą zamówień, które zaczęły spływać zarówno z Wielkopolski, jak i z całego kraju.

Z dniem 01.01.2007 roku po długoletniej współpracy, jedynym właścicielem został Grzegorz Łuczak. Obecnie zatrudniamy 60 pracowników, wszyscy odznaczają się profesjonalizmem oraz posiadają ogromną wiedzę na temat wykonywanego rzemiosła.

Jesteśmy firmą rodzinną, pracujemy z pasją i dbamy o każdy szczegół zleconych u nas produkcji.
Dziś realizujemy zamówienia dla Klientów z całego świata, a grono zadowolonych odbiorców stale się powiększa.

Nasza drukarnia oferuje druk offsetowy do formatu B0, wykonujemy wszelkiego rodzaju druki od akcydensów po złożone prace introligatorskie.
Posiadamy urządzenia do wszystkich dostępnych na rynku rodzajów opraw, a dzięki doświadczeniu, kreatywności
i otwartości w rozmowach z Klientami wykonujemy często prace niestandardowe, które są naszą najlepszą reklamą
i wizytówką naszych możliwości.
Nasze prace zdobywają nagrody i wyróżnienia najpiękniejszych książek na rodzimym rynku oraz w konkursach zagranicznych w Niemczech, USA oraz Chinach.

Posiadając własną naświetlarnię CTP, drukarnię i w pełni wyposażoną introligatornię nie korzystamy z usług podwykonawców, co pozwala nam na kontrolę jakości prac i terminów ich realizacji.

Pełne zadowolenie Klienta i możliwość rozwoju firmy to Nasze najważniejsze cele.